Відеодомофон – самий доступний та ефективний засіб забезпечення безпеки. Достатньо заглянути в монітор відеодомофону та скористатися двухстороннім аудіо-зв’язком, щоб відчути всі переваги цього устаткування.   Безпека від вторгнення посторонніх осіб, можливість бачити та розмовляти з відвідувачем, можливість бути попередженим про візит за пів хвилини до реальної зустрічі з візитером – основні функції відеодомофону.

  Незначна витрата коштів та деякий час на установку надасть Вам безліч переваг та комфорту від користуванням відеодомофоном. Домофони дуже легко та швидко встановлюються, для них не потрібно багато місця та додаткових пристроїв. Основні моделі доволі прості та зручні в використанні. В базову комплектацію входить блок визову та відеомонітор. Можливе добавлення блоку пам’яті та інших пристроїв для побудови більш складної системи контролю та керування доступом.

Комплект визивної панелі з монітором відеодомофона дозволяє створити обмеження доступу на об’єкт, організацію перегляду зображення відвідувача і двостороннього аудіозв’язку з ним.

При інтеграції домофонних систем з системами доступу (при встановленні електромеханічного замка чи защіпки та деякого додаткового обладнання) з’являється можливість дистанційного відкриття дверей для відвідувачів.

Також деякі моделі відеодомофонів дозволяють переглядати зображення відвідувачів, які приходили під час відсутності господаря в приміщенні. Обладнання: Монітор відеодомофону, 4-x проводне з’єднання, + дверний блок відеодомофону , вузький, антивандальний з ІЧ-підсвіткою.

Ми раді бачити кожного

X