Ви повертаєтеся додому після роботи на своєму автомобілі. Коли автомобіль наблизиться до воріт Вашої ділянки, спеціальна система відеоконтролю зможе розпізнати номери автомобіля і дати команду на автоматичне відкриття воріт.

   Припустимо, що за сильного забруднення або складних погодних умов автоматика не розпізнала номер машини. У цьому випадку Вам можна скористатися спеціальним дистанційним пультом відкриття воріт.

  Система відеоспостереження за периметром або активні радіопроменеві датчики (в залежності від того, що буде встановлено, автоматично включать освітлення прилеглої до будинку території. Повинені відзначити, що система охорони периметра вкрай рідко ставиться під охорону на центральний пульт. Контроль за сигналами цієї системи найчастіше здійснює або сам господар будинку, або спеціально найнята служба охорони, яка розташована безпосередньо на об’єкті.

Це пов’язано з тим, що дана система вимагає постійного контролю з боку людини. В іншому випадку помилкові виклики тривожної групи на сигнали системи можуть боляче вдарити по Ваших фінансах. Далі Вам доведеться виконати обов’язкову дію — зняти будинок з охорони на центральному пульті. Як ми говорили, робиться це дуже просто: шляхом дотику до зчитувального пристрою спеціального чіпа (карток), шляхом набору коду і т.д. Є варіанти, коли система охорони вимикається за допомогою пульта дистанційного керування, проте такий спосіб має свої слабкі сторони і не завжди прийнятний. Всі інші дії охоронної сигналізації залежать від того, як саме ви її запрограмуєте. Наприклад, можна дати можливість персоналу, який обслуговує будинок,чи об’єкт у Вашу відсутність надати доступ в частину приміщень будинку, при цьому решта буде залишатися під охороною. Дії персоналу в свою чергу будуть зафіксовані системою відеоспостереження і відеофіксації. Саме завдяки таким систем контролю були віддані широкого розголосу факти знущань над дітьми у відсутність батьків, факти розкрадання майна. Ці кадри відео потім можуть бути використані в суді як доказ. Система відеоспостереження за периметром, а також система охорони периметра допоможе Вам не виходячи з будинку контролювати будь-які події, які відбуваються в полі зору камер спостереження. Це дуже зручно, наприклад у тому випадку, коли діти грають на вулиці у відсутності дорослих. Та ж система контролю доступу в приміщення дозволить захистити Вашу дитину від можливих травм в гаражі, майстерні то що. Дитина просто не зможе туди самостійно потрапити навіть при наявності у нього ключі від дверей. Система охорони своєчасно сповістить Вас про це.

Ми готові запропонувати Вам найкращі  охоронні сигналізації та забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми раді бачити кожного

X